Bardzo miło nam było gościć setkę golfistek i golfistów z kilkunastu klubów krajowych i zagranicznych. Cieszymy się, że równie licznie zaszczycili nas nasi goście, sponsorzy, partnerzy i media.

Przez dwa turniejowe dni zmienna pogoda zaoferowała zawodnikom porywy silnego wiatru, słońce, zachmurzenie i lekką mżawkę. Pomimo zmiennej aury cieszymy się, że dla tak doświadczonych golfistów to praktycznie nie miało znaczenia i każdy świetnie spędził ten czas rywalizując w doborowym towarzystwie.

Walka o podium w dwudniowym turnieju trwała do ostatniej chwili, gdyż zawodnicy konkurowali w 4 kategoriach: Strokeplay Brutto Wspólna, Stableford Netto HCP 0-18,0 Stableford Netto HCP 18,1-36. W Longest Drive oraz  Nearest to the Pin. Tradycyjnie w turnieju wzięła udział czołówka najlepszych polskich Juniorów, którzy walczyli w kategorii Stableford Netto Junior. Padły liczne osobiste rekordy wśród golfistów a wielu zawodników zobaczyliśmy po raz kolejny na naszym podium.

Kryształowe trofea SKAT International Golf Cup trafiły do swoich właścicieli i wierzymy, że będą nie tylko ozdobą sportowych zbiorów, ale również niezwykłym symbolem tych wspaniałych czerwcowych dni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz wyników turnieju  >>>

Turniej SKAT na stałe wpisał się  w kalendarz golfowych wydarzeń. Oprócz sportowych emocji zawodnikom i gościom turnieju towarzyszyły również estetyczne i kulinarne doznania. Oprócz doskonałej klubowej kuchni, goście turnieju poznali smaki i historię wybornych win pod okiem profesjonalnego Sommeliera jak również doświadczyli kilkudziesięcioletniej tradycji w postaci wiekowych trunków zaprezentowanych przez Ambasadora Whisky. Uczestnicy turnieju mogli podziwiać dzieła cenionych artystów z zespołu Art in Architecture, m.in. rzeźby znanego artysty T. Radziewicza, formę przestrzenną M. Matsumoto, fotografie A. Sielskiej, obrazy F. Kalkowskiego, T. Kołodziejczyka, M. Ślusarczyk, A. Guntermann i wielu innych. A także mieli okazję wysłuchać koncertu wyjątkowej skrzypaczki Marty Nanowskiej. Gwiazdą wieczoru była wokalistka jazzowa Krystyna Durys z orkiestrą. Artyści z Multivision oświetlili laserami i kolorowymi światłami nocne niebo nad polem golfowym w Sierra Golf Resort. Ciekawostką zaś wśród najnowszych modeli marek Lexus, Toyota oraz Maseratti był najnowszy demonstracyjny ciągnik siodłowy DAF XF, premiera którego odbyła się miesiąc wcześniej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz do udziału w kolejnym turnieju SKAT już za rok!

 

G A L E R I A   S K A T   I N T E R N A T I O N A L   G O L F   C U P   2017 >>>