Bank Handlowy w Warszawie S.A. to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy usługi bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej.

Bridgestone to największy na świecie producent opon i innych wyrobów gumowych. Koncern założony w Japonii w 1931 roku, wraz ze spółkami zależnymi, zatrudnia ponad 140 000 ludzi na całym świecie, posiada 178 fabryk w 25-ciu państwach i sprzedaje produkty w ponad 150-ciu krajach. Jeden na pięć pojazdów na świecie porusza się na oponach powstałych w Bridgestone.

Firma jest także uznanym dostawcą produktów sportowo-rekreacyjnych takich, jak rowery oraz sprzęt golfowy.

DAF Trucks Polska Sp. z o.o, jest przedstawicielstwem DAF Trucks NV, czołowego producenta pełnej gamy ciągników i podwozi pod zabudowę, oferując odpowiedni pojazd dla każdego zastosowania.

Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie. Posiada nowoczesną flotę 37 promów oraz rozległą siatkę połączeń składającą się z 22 linii promowych w Europie Północnej. Działalność Stena Line zorganizowana jest w trzech obszarach wyodrębnionych według położenia geograficznego: Skandynawia, Morze Irlandzkie oraz Morze Północne.

Toyota Carter Gdańsk to najstarszy autoryzowany dealer japońskiej marki w Polsce. Pierwsze Toyoty pojawiły się w naszym serwisie już w 1980 roku! Naszymi klientami są w większości osoby prywatne, i mali oraz średni przedsiębiorcy. To najbardziej wymagający i zarazem najbardziej innowacyjny i  lojalny partner.