Ballantine's to szkocka whisky mieszana, produkowana przez George Ballantine & Son Ltd., która została założona w 1827 roku przez George’a Ballantine’a.

GOT posiada status lokalnej organizacji turystycznej, zrzesza podmioty prawne i osoby prywatne: przedsiębiorców turystycznych a także osoby zaangażowane w rozwój turystyki w mieście Gdańsku. Członkiem GOT jest również Miasto Gdańsk.

www.got.gdansk.pl

Generalny Dystrybutor Pojazdów KRONE – POZKRONE SA

Interesy handlowe grupy Krone w Polsce w obszarze pojazdów użytkowych od 1994 r. reprezentuje Spółka Akcyjna Pozkrone z siedzibą w Tarnowie Podgórnym. W tej lokalizacji firma zatrudnia 16 pracowników, zajmujących się obsługą posprzedażną, sprzedażą części zamiennych i naczep używanych (na miejscu jest wybór prawie 200 pojazdów używanych).

PGA Polska czyli Stowarzyszenie Instruktorów Golfa jest organizacją skupiającą profesjonalnych instruktorów golfa oraz zawodników turniejowych. Misją organizacji jest popularyzacja golfa, wdrażanie najwyższych standardów w edukacji, podnoszenie poziomu rywalizacji sportowej oraz reprezentowanie wartości etycznych, wynikających z tradycji i historii golfa.

Założony w 1993 roku Polski Związek Golfa to organizacja zrzeszającą kluby i amatorów, odpowiedzialna za rozwój i upowszechnianie golfa na terenie kraju. PZG jest wyłącznym reprezentantem polskiego golfa w strukturach międzynarodowego ruchu sportowego.

www.pzgolf.pl

Pomorskie jest regionem wyjątkowym, posiadającym najwyższej jakości propozycje spędzania czasu wolnego, która będzie promowana pod marką POMORSKIE PRESTIGE. To propozycja dla turystów poszukujących i wymagających. Dostępna przez cały rok oferta kulinarna pozwala odkryć prawdziwy smak regionu, zakorzeniony w jego historii i unikatowych produktach.

Oficjalna strona turystyczna województwa pomorskiego zarządzana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego / Departament Turystyki i Promocji.

Czołowy portal o szeroko pojętej tematyce przepraw promowych tworzony i obsługiwany przez zespół Spedytorów Działu Promowego znanej i renomowanej firmy Skat Transport. Portal oferuje gamę połączeń promowych od egzotycznej Majorki po mroźną Finlandię, przystępny i szczegółowy opis tras i armatorów, profesjonalna obsługę 24h/7 dni w tygodniu, a także aktualne informacje ze świata promowego.

www.promyskat.pl

S’portofino skupia w sobie ponad 60 marek premium, pochodzących od najlepszych światowych producentów. To miejsce dedykowane nie tylko miłośnikom sportu, ale także odbiorcom ceniącym wysoką jakość, elegancję oraz niepowtarzalne wzornictwo.

Profesjonalny portal sportowy zapewniający najświeższe i najważniejsze informacje ze świata golfa.

www.titleist.com

VIVADENTAL to międzynarodowy ośrodek kliniczny, edukacyjny i naukowo – badawczy specjalizujący się w implantologii stomatologicznej i przeprowadzaniu metamorfozy estetycznej uzębienia. To także fundacja dla dzieci oraz specjalistyczne wydawnictwo.

VIVADENTAL oferuje Pacjentom możliwość spełniania najśmielszych marzeń o zmianie własnego wyglądu.