Reprezentant Czech - Ales Korinek pokonał Oskara Zaborowskiego w dogrywce, tym samym zwyciężając `w ostatnim turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour – PGA Polska Championship, który odbył się w dniach 8-10 września 2018r. na polu golfowym First Warsaw Golf.

W dniu 31 sierpnia, na zaproszenie Golf Channel Polska oraz PGA Polska, reprezentanci SKAT Golf Team mieli przyjemność uczestniczenia w Mistrzostwach Polski w Long Drive, 

Serdecznie zapraszamy na 5 i już ostatni w tym roku turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour - PGA Polska Championship.

Reprezentant Czech – Ales Korinek, zwycięża w przedostatnim turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour  - Modry Las Open, pokonując ponad 40 zawodowców.

Trzeci turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018 rozpoczął się tradycyjnie Pro-Amem. 22 drużyny składające się z trzech amatorów i jednego zawodowca rywalizowały pod Częstochową, w Rosa Private Golf Club. 2 najlepsze wyniki Strokeplay Netto na dołku stanowiły wynik zespołu.

Mnóstwo wyników poniżej par, doskonale przygotowane pole i sportowa atmosfera turnieju – głównie te aspekty podkreślali uczestnicy turnieju AMC Aviation PGA Polska. Ponad 80 uczestników, w tym niemal 40 zawodowców, rywalizowało na polu Rosa Private Golf Club.

Drodzy Pasjonaci Golfa, w tym roku, nasza firma jest jednym ze sponsorów Morskiej Ligi Biznesu, która będzie rozgrywana we wtorki na polu w Sierra Golf Club.

W miniony weekend gracze z Polski, Czech, Islandii, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii gościli w Binowie podczas rozgrywek drugiego zawodowego turnieju Floating Garden Szczecin Open, z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018. Zawody te są turniejem o najdłuższej tradycji w rozgrywkach zawodowych w Polsce.

Mateusz Gradecki zwycięża w pierwszym turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018 – Gradi Invitational by John Deere.

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza działalność sportowa  ma nowy wymiar. Od początku roku 2018 firma SKAT Transport została partnerem wspierającym PGA Polska. Jest to nasz kolejny wkład do rozwoju i propagowania tego wyjątkowego sportu w naszym kraju. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez PGA Polska!

Strona 1 z 5