Szanowne Golfistki i Golfiści!

Już 7 maja rusza kolejna edycja MLB, jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń sportowych w Polsce. Tradycyjnie również Grupa SKAT wspiera organizatorów oraz zawodników Ligi.

Wczoraj, 2 października 2018 w Sierra Golf Club odbyła się runda finałowa Morskiej Ligi Biznesu 2018. Grupa SKAT aktywnie wspierała to wydarzenie nie tylko jako sponsor, ale również wystawiła do zmagań sportowych swojego najlepszego zawodnika. Walka w 4 kategoriach trwała do ostatniej piłki, a pogoda wcale nie ułatwiała zadania.

Reprezentant Czech - Ales Korinek pokonał Oskara Zaborowskiego w dogrywce, tym samym zwyciężając `w ostatnim turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour – PGA Polska Championship, który odbył się w dniach 8-10 września 2018r. na polu golfowym First Warsaw Golf.

W dniu 31 sierpnia, na zaproszenie Golf Channel Polska oraz PGA Polska, reprezentanci SKAT Golf Team mieli przyjemność uczestniczenia w Mistrzostwach Polski w Long Drive, 

Serdecznie zapraszamy na 5 i już ostatni w tym roku turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour - PGA Polska Championship.

Reprezentant Czech – Ales Korinek, zwycięża w przedostatnim turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour  - Modry Las Open, pokonując ponad 40 zawodowców.

Trzeci turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018 rozpoczął się tradycyjnie Pro-Amem. 22 drużyny składające się z trzech amatorów i jednego zawodowca rywalizowały pod Częstochową, w Rosa Private Golf Club. 2 najlepsze wyniki Strokeplay Netto na dołku stanowiły wynik zespołu.

Mnóstwo wyników poniżej par, doskonale przygotowane pole i sportowa atmosfera turnieju – głównie te aspekty podkreślali uczestnicy turnieju AMC Aviation PGA Polska. Ponad 80 uczestników, w tym niemal 40 zawodowców, rywalizowało na polu Rosa Private Golf Club.

Jesteśmy dumni z naszych Kolegów ze Sierra Golf Club, którzy w składzie: Lech Sokołowski, Henryk Konopka, Bogdan Szpilman, Antoni Wierciński, Jarosław Szwarc oraz kapitan Andrzej Bagiński, obronili tytuł Klubowych Mistrzów Polski Seniorów.

Drodzy Pasjonaci Golfa, w tym roku, nasza firma jest jednym ze sponsorów Morskiej Ligi Biznesu, która będzie rozgrywana we wtorki na polu w Sierra Golf Club.

Strona 1 z 5