Anywhere.pl to dużo więcej niż tylko portal. To Lotniskowa Platforma Medialna składająca się z pięciu miesięczników, ukazujących się w sumie w ponad 30 tysiącach egzemplarzy na pięciu polskich międzynarodowych lotniskach na zasadach wyłączności oraz magazynu „+48 Magazine” – skierowanego na rynki skandynawskie.
To także ich szeroka dystrybucja elektroniczna z wykorzystaniem bardzo innowacyjnych rozwiązań – bramek Wi-Fi oraz tabkiosków. To ponad 300 000 użytkowników miesięcznie, szukających wieści ze świata mody, designu, kultury i biznesu. To wszystko zebrane razem to właśnie Anywhere.pl.

www.anywhere.pl

Magazyn kierowany do osób, które łączy wspólna pasja - golf. Tworzony przez golfistów i z myślą o golfistach dociera do większości graczy w golfa w kraju. Strona internetowa pisma to m.in.: najświeższe informacje dotyczące golfa, porady zawodowców czy ciekawe wywiady.

www.golfandroll.pl

Lifestylowe czasopismo (oraz portal internetowy) ukazujące się w Trójmieście, Koszalinie, Szczecinie oraz w Obwodzie Kaliningradzkim w języku rosyjskim. Porusza tematy modne, ciekawe, niebanalne, a także interesujących ludzi i ich pasje.

www.prestiztrojmiasto.pl

 

Radio PLUS to jedna z pierwszych prywatnych stacji radiowych w Polsce, działająca od 1992 roku. W lutym 2014 roku Radio PLUS zmieniając  slogan na „Radio PLUS. Moc Przebojów”, niezmiennie kieruje swój program do dojrzałego, pozytywnie nastawionego do życia słuchacza  w wieku 30+.

www.radioplus.pl

Jest ogólnopolskim czasopismem branżowym skierowanym do kadry zarządzającej transportem i logistyką. To biznesowy dwumiesięcznik skupiający się na prawnych, finansowych, technicznych i ekonomicznych aspektach prowadzenia działalności w sektorze TSL.

www.transport-manager.pl

Regionalny portal internetowy prezentujący od 1998 roku aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w Trójmieście. Prowadzi także katalog trójmiejskich firm.

www.trojmiasto.pl

Misją Grupy Wirtualna Polska jest bycie partnerem pierwszego wyboru Polaków, dostarczającym opiniotwórcze informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirację w codziennych decyzjach. Grupa realizuje swoją misję, udostępniając użytkownikom swoich serwisów atrakcyjne treści i usługi dopasowane do ich potrzeb i profilu. GWP jest właścicielem jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce horyzontalnych portali internetowych – Wirtualnej Polski.

Platforma Zatoka Piękna powstała, by przybliżać ogrom możliwości, jakie daje nam medycyna estetyczna i nowoczesna stomatologia, oraz poruszamy tematy anti-aging. W serwisie można znaleźć odpowiedzi na pytania: Jak poprawić wygląd? Jak dłużej zachować młodość? oraz Co jeść i w jaki sposób trenować, by zatrzymać czas?