Reprezentant Czech – Ales Korinek, zwycięża w przedostatnim turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour  - Modry Las Open, pokonując ponad 40 zawodowców.

Ales po dwóch wietrznych dniach zakończył rundę z wynikiem -5. Tuż za nim ze stratą jednego uderzenia uplasował się również Czech – Marek Siakala. Trzecie miejsce i najlepszy wynik wśród Polaków zdobył członek PGA Polska – Oskar Zaborowski.

Wśród amatorów w klasyfikacji Stroke Play Brutto ponownie najlepsza okazała się Dorota Zalewska. Drugie miejsce zdobył junior – Patrik Fassero Gamba. Na trzeciej pozycji uplasował się Hubert Tomczyk.

Najlepszym amatorem netto został Sebastian Sowa. Druga pozycja należała do Arkadiusza Soboty. Trzecie miejsce zdobyła Matylda Kuna.

Najlepszą kobietą brutto została Alicja Kulig. W klasyfikacji kobiet netto zwyciężyła Beata Traczewska-Skóra. Najlepszym juniorem brutto okazał się Stanisław Jarzyna, a juniorką netto Anna Jakubowska.

Przed nami finał cyklu – PGA Polska Championship, który odbędzie się w dniach 7-10 września 2018r. na podwarszawskim polu golfowym – First Warsaw Golf Club.

Jako Partner wydarzenia - Grupa SKAT serdecznie zaprasza do udziału i kibicowania!

Zdjęcia: Shots on the fairway / Strzały na fairway'u