Reprezentant Czech - Ales Korinek pokonał Oskara Zaborowskiego w dogrywce, tym samym zwyciężając `w ostatnim turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour – PGA Polska Championship, który odbył się w dniach 8-10 września 2018r. na polu golfowym First Warsaw Golf.

Ales zaczął od wyniku +3, a następnie zagrał -5 i -4.  Oskar pierwszego dnia pokazał wysoki poziom i ustanowił nowy rekord pola. Pierwszą rundę skończył z niesamowitym wynikiem -8. Jednak podczas kolejnych dni zagrał -1 i +3. Na trzeciej pozycji ze stratą jednego uderzenia do Alesa i Oskra uplasował się Thomas Bosco-Cwiok.

Oskar przegrywając play off stracił również szansę na zwycięstwo w całorocznym rankingu Order of Merit. Tegorocznym zwycięzcą został Thomas, któremu trzecie miejsce dało przewagę ponad 2 tys. punktów.

Najlepszym amatorem brutto cyklu Alior Bank PGA Polska Tour została Dorota Zalewska, wygrywając tygodniowy pobyt w Sotogrande w Hiszpanii połączony z grą na słynnej Valderamie oraz polu Almenara GC ufundowany przez Travel&Action.

Najlepszym amatorem netto całego cyklu został Hubert Tomczyk, wygrywając Jaguara na tydzień.

W turnieju PGA Polska Champiosnhip najlepszym amatorem brutto okazał się William Carey, na drugiej pozycji uplasował się Marcin Bogusz. Trzecie miejsce zdobył Marek Tymiński.

W klasyfikacji amatorów netto triumfował Zbigniew Bujalski. Drugie miejsce zdobył Włodzimierz Stańczak. Na trzeciej pozycji uplasował się Kamil Skóra.

Najlepszą kobietą brutto została Zofia Wójcik, a najlepszą kobietą netto Rhea Wiatr. Najlepszym juniorem brutto okazał się Antoni Strzelecki, a najlepszym juniorem netto został Grzegorz Leonardi.

W kategoriach trenerskich zwyciężyli: Kuba Piotrowski (Golf Instruktor), Arkadiusz Rutkowski (Qualified Golf Trainer) i Max Sałuda (Fully Qualified Golf Professional).

Partnerem cyklu turniejów PGA Polska Tour 2018 była nasza firma - SKAT Transport